Obchodní podmínky

Objednávky

Objednávku je možné poslat prostřednictvím e-shopu, osobně v sídle společnosti, e-mailem nebo poštou. Podané objednávky jsou závazné.

Způsob a termín dodání

Objednané zboží Vám bude odesláno do 3-5 pracovních dnů nebo dle aktuální dostupnosti  a odesláno společně s fakturou prostřednictvím vybraného dopravce.  

Zboží zasíláme POUZE na adresy v rámci České republiky.

Zboží je dodáváno výhradně na dobírku. Po předchozí telefonické dohodě je možný také osobní odběr. U zboží, které není skladem, je možné vyřídit objednávku až po jeho naskladnění. Pokud dojde v mimořádných případech ke zpoždění dodávky, budete na to upozorněni.

Stornování objednávky

Objednávku je možné stornovat osobně v sídle společnosti, telefonicky nebo e-mailem. Zakázka bude stornována, pokud již nedošlo k expedici zboží (tímto není dotčeno právo na vrácení zboží viz. odst. „Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží“).

Případné reklamace zboží jsou upraveny samostatně v Reklamačním řádu.

Platební podmínky, způsob úhrady

Zásilky se hradí formou dobírky. V případě osobního odběru v kamenné prodejně je možná platba pouze v hotovosti. Ke každé zásilce na dobírku neúčtujeme balné.  Poštovné účtujeme dle cen uvedených níže.

Ceny v e-shopu jsou uvedeny s DPH a jsou konečné. K ceně bude připočteno poštovné podle platného ceníku dle níže uvedených cen.

Poštovné

Osobní odběr       0,00 Kč
GEIS Parcel CZ   109,00 Kč
     
     

 Při objednávce nad 690,- Kč včetně DPH doprava ZDARMA.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Zaslané zboží lze vrátit (i bez udání důvodu společně s fakturou a nepoškozené) do 14 dnů ode dne převzetí zásilky. Zboží můžete poslat poštou nebo vrátit osobně v sídle společnosti.

Záruční podmínky

Záruka na zboží se řídí příslušnými ustanoveními zákona o obchodních korporacích resp. Občanského zákoníku v platném znění.

Závěrečná ustanovení

Ochrana osobních údajů a svolení k zasílání obchodních sdělení

Ochrana osobních údajů zákazníka, který je fyzickou osobou, je upravena zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Zákazník tímto souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů společností BIOVIT IMPEX CO. ČR, s.r.o. v rozsahu: jméno, příjmení, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a místo bydliště, číslo bankovního spojení (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).

Zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů společností BIOVIT IMPEX CO. ČR, s.r.o., a to pro účely plnění smluvních závazků, pro účely zasílání obchodních sdělení, přepravní společnosti a pro jiné marketingové účely. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

Zákazník bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje uvádět správně a pravdivě. Zákazník potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o jejich dobrovolné poskytnutí. Zákazník prohlašuje, že byl poučen o tom, že souhlas se zpracováním osobních údajů udělený společnosti BIOVIT IMPEX CO. ČR, s.r.o. může odvolat písemným oznámením doručeným na adresu společnosti BIOVIT IMPEX CO. ČR, s.r.o.

Projeví-li zákazník zájem informovat se o zpracování svých osobních údajů, je mu společnost BIOVIT IMPEX CO. ČR, s.r.o. povinna tuto informaci poskytnout.

Zákazník souhlasí se zasíláním informací a obchodních sdělení společností BIOVIT IMPEX CO. ČR, s.r.o. na poskytnutou elektronickou adresu.

Ostatní informace

Společnost BIOVIT IMPEX CO. ČR, s.r.o. je plátcem DPH.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na infolince: 241430910 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. 1. 2014

Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu