VÁNOČNÍ NÁKUPY BEZ POŠTOVNÉHO

Pro všechny Ježíšky máme skvělou zprávu! Na našem e-shopu můžete od 12. 12. do 19. 12. 2017 nakupovat bez úhrady poštovného. Jedinou podmínkou je nákup v hodnotě přesahující 299 Kč.

Přidáváme pár tipů pro opravdu vděčné dárky vašim blízkým:

VEGAPURE CARDIO
Na zvýšený cholesterol chytře bez chemie a nežádoucích účinků. Estery rostlinných sterolů výrazně snižují hladinu cholesterolu. Klinicky prokázáno.
Klubová cena: 339 Kč/ 60 cps.

MEGA BRUSINKY
Výrobní technologie CranMax® zachová všechny účinné složky ze všech částí plodu brusinky (dužiny, jader, slupky i šťávy) tak, aby zůstal co nejpodobnější čerstvým brusinkám.
Ochranná technologie BioShield® - brusinková vláknina vytvoří ochranný obal, který chrání účinné látky před žaludeční kyselinou. Postupné uvolňování účinných látek v našich produktech umožní dokonalé vstřebání a prodloužený účinek.
Klubová cena: 346 Kč/ 60 tbl.

LAKTOBACILY "5"
Nejmodernější probiotikum nové generace vyrobené ochrannou kryotechnologií, která podstatně zvyšuje odolnost a stabilitu probiotických bakterií a chrání je od výroby až po použití, nemusí se uchovávat v chladu. Komplexně chráněné bakterie (total protection) mají dostatečnou životaschopnost, aby se dostaly v aktivním stavu až do střev, kde plní svou přirozenou funkci.
Klubová cena: 326 Kč/ 66 cps.

OSTROPESTŘEC FORTE
Ostropestřec mariánský je známý též jako „Mariánský bodlák". Ostropestřec se používá již stovky let jako bylinný lék na různé neduhy, ale především k ochraně a podpoře zdraví a detoxikační schopnosti jater.
Klubová cena: 259 Kč/ 60 cps.

Přidáváme pár tipů pro opravdu vděčné dárky vašim blízkým. 

<< ZPĚT NA AKTUALITY
Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu