ANTIBIOTIKA JEDINĚ S PROBIOTIKY

Antibiotická sezóna vrcholí, doplňte léčbu o probiotika a podpořte tak svou mikrofloru, kterou antibiotika nemislosrdně ničí. Kvalitní probiotikum lékaři doporučují užívat během antibiotické léčby i po jejím ukončení.

Vzhledem k vrcholící epidemii chřipky se zaměřte také na svou imunitu. Imunita vychází z našich střev a její nedostatečné fungování souvisí až z 90 % právě s narušenou střevní mikroflórou.

Laktobacily"5"
obsahují unikátní komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. Jsou vyrobena ochrannou kryotechnologií, která podstatně zvyšuje odolnost a stabilitu probiotických bakterií a chrání je od výroby až po použití, nemusí se tak uchovávat v chladu.
Komplexně chráněné bakterie (Total protection) mají dostatečnou životaschopnost, aby se dostaly v aktivním stavu až do střev, kde plní svou přirozenou funkci.
Jejich špičkovou kvalitu navíc podtrhuje použití rostlinné kapsle (bez hovězí želatiny, kapsle zajišťuje vyšší termostabilitu, bakteriální čistotu a je vhodná i pro vegetariány).

 

     

Laktobacily "5" 33 kapslí

Běžná cena: 216 Kč

Akční cena: 173 Kč

Laktobacily "5" 66 kapslí

Běžná cena: 384 Kč

Akční cena: 307 Kč

Laktobacily "5" 15 kapslí

Běžná cena: 132 Kč

Akční cena: 106 Kč

<< ZPĚT NA AKTUALITY
Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu