O nás

Zajímáte se o zdravý životní styl? Zajímá vás, které přírodní produkty a vitamíny jsou pro vás vhodné a pomohou posílit vaše zdraví? Nechte se inspirovat a dovolte Swiss Natural™, aby vás provázel na každém kroku vaší cesty ke zdraví, doplnil a obohatil váš život.

Swiss Koláž

Potřebujeme naši stravu něčím doplňovat a jaká je úloha doplňků stravy? Čtěte více zde >>

Firma Swiss Natural byla založena v roce 1965 v Torontu, provincie Ontario a od té doby se stala jednou z největších kanadských společností v oboru. Vyváží více než 400 velmi kvalitních přírodních vitamínů, minerálů a doplňků pod značkou Swiss Natural® do celého světa. Od roku 1993 se doplňky Swiss Natural® dováží i do ČR, kde se především probiotika a brusinky zařadily mezi nejúspěšnější produkty ve svých kategoriích.

Swiss továrnaSwiss továrna

Produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií, zaručující dodržení nejvyšších standardů kvality od vstupních surovin až po finální produkt. Jsou průběžně kontrolovány nezávislými akreditovanými a státem kontrolovanými laboratořemi. Ty ověřují kvalitu a čistotu jednotlivých složek v produktu, včetně jejich trvanlivosti a stability.

Všechny produkty jsou dodávány v nerozbitných, farmakologicky a ekologicky nezávadných vratných obalech.

Swiss koláž

Základní kameny značky:

Všechny produkty jsou registrovány MZ ČR a jsou běžně v prodeji v lékárnách a centrech zdravé výživy. Další možností je objednat si produkty i zásilkovou službou na telefonu 241 430 910 ( v prac.dnech 12 – 17hod) nebo prostřednictvím našeho e-shopu.

Swiss Natural® - oblíbená značka všech, KDO SI UVĚDOMUJÍ HODNOTU SVÉHO ZDRAVÍ ! 

Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu