KLUB SWISS

Všeobecná pravidla věrnostního klubu

KLUB SWISS je program pro stálé zákazníky společnosti Swiss Natural registrované v ČR. Tento program umožňuje členům klubu čerpat slevy a výhod podle pravidel a podmínek níže uvedených. Sleva se nevztahuje na akční a dárková balení.

Členství v KLUBU SWISS je zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Zaregistrujte se i Vy a užívejte výhod!

  • Členská sleva 15% z původní ceny při nákupu produktů Swiss Natural z našeho eshopu
  • Jen pro členy jsou připravovány akční produktové nabídky se slevou nebo dárkem zdarma
  • Členové klubu s námi mohou soutěžit o hodnotné ceny
  • Pouze členové kloubu mohou obdržet vzorky ZDARMA ve vybraných akcích
  • Pravidelné informace o výhodných prodejních akcích a novinkách prostřednictvím infomailu

Navštivte také náš facebook: https://www.facebook.com/SwissnaturalCZ

Členství v KLUBU SWISS

Členem KLUBU SWISS se může stát fyzická osoba starší 18 let s korespondenční adresou v ČR, která souhlasí se Všeobecnými pravidly KLUBU SWISS. Členství v KLUBU SWISS vzniká vyplněním formuláře přihlášky a souhlasem s Všeobecnými pravidly KLUBU SWISS.

Členství v KLUBU SWISS zaniká pokud:

- Člen klubu zažádá o ukončení členství
- Člen klubu nevyvine žádnou aktivitu během dvou let
- Člen klubu záměrně poskytne nesprávné údaje v přihlášce
- Zánikem KLUB SWISS

Ochrana osobních údajů členů KLUBU SWISS

Zákazník předáním přihlášky výslovně souhlasí s tím, že společnost BIOVIT IMPEX CO. ČR s.r.o. (dovozce Swiss Natural) zpracuje uvedené osobní údaje do databáze. Člen KLUBU SWISS tímto výslovně souhlasí s tím, aby společnost BIOVIT IMPEX CO. ČR s.r.o. (dovozce Swiss Natural) jako správce zpracovávala v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, osobní údaje zaregistrované na jeho jméno, a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb a za účelem vyplývajícím z podmínek KLUBU SWISS. Správce je oprávněn zpracovávat osobní údaje i prostřednictvím určeného zpracovatele(lů), přičemž člen KLUBU SWISS bere na vědomí, že takto určený zpracovatel či zpracovatelé již nepodléhají dalšímu souhlasu. Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje na dobu neurčitou, do odvolání tohoto souhlasu, případně do doby ukončení činnosti KLUBU SWISS. Souhlas je možné písemně kdykoliv odvolat a správce údaje zlikviduje.

Další ustanovení

Společnost BIOVIT IMPEX CO. ČR s.r.o. (dovozce Swiss Natural) je oprávněna zveřejnit výherce a další členy klubu, kteří obdrželi výhry v rámci akcí pořádaných v rámci klubu, a to bez jejich dodatečného souhlasu a bez finančních náhrad. Veškeré odměny v rámci klubu nejsou právně vymahatelné. Společnost BIOVIT IMPEX CO. ČR s.r.o. (dovozce Swiss Natural) si vyhrazuje právo v případě nutnosti upravit Všeobecná pravidla KLUBU SWISS a dalších věrnostních výhod. Členové klubu budou o těchto změnách informováni na www.swissnatural.cz. Společnost BIOVIT IMPEX CO. ČR s.r.o. (dovozce Swiss Natural) si vyhrazuje právo v případě nutnosti ukončit činnost KLUBU SWISS.

Věrnostní KLUB SWISS

BIOVIT IMPEX CO. ČR, s.r.o.
Sinkulova 683/34
147 00 Praha 4 – Podolí

IČ: 26116693
DIČ: CZ26116693
Zápis v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 71536

pondělí - čtvrtek: 12:00–17:00 hod.
pátek: 12:00-16:00 hod.

telefon: 241 430 910 (pouze v prac. dny 12 - 17hod.)
FAX: 241 430 911

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.swissnatural.cz

Všeobecná pravidla platí od 01. 01. 2014

Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu